Home
Activity Launcher banner
Activity Launcher icon

Activity Launcher

Activity Launcher
4 ★ Рейтинг
1,7 милионаИзтегляния
04 Юли 2026Актуализирано на
EveryoneОценка на съдържанието

Сигурност · Activity Launcher

SHA Signature
Няма наличен подпис.

Какво е новото в Activity Launcher 2.1.2

Последна актуализация на 04 Юли 2026

Activity Launcher. Download the latest version of Activity Launcher to enjoy new features and updates.

ЧЗВ за Activity Launcher

Инсталирането на Activity Launcher може да е неуспешно поради липса на памет на устройството, лоша мрежова връзка или съвместимост на вашето устройство с Android. Моля, първо проверете минималните изисквания.

Activity Launcher е безопасен за изтегляне от този уебсайт, тъй като има доверен и проверен цифров подпис от своя разработчик.

Посетете страницата с версиите, за да прегледате и изтеглите по-стари версии на Activity Launcher.

Повече информация

Име на пакета
de.szalkowski.activitylauncher
Изисква Android
Android 5.0+
Оценка на съдържанието
Everyone
Архитектура
arm64-v8a
Разрешения
16
Подпис
4fbecbf65e38d2f089641bbb695d55109e292d4940bdb9a440b647f474c9f525

Безопасно и бързо изтегляне на APK

Използваме проверка на подписа, за да гарантираме изтегляне на Activity Launcher APK за вас без вируси.

Изтеглянето се подготвя (s) Изтеглете Activity Launcher

Вашето изтегляне ще бъде готово скоро...