Home
Google Street View banner
Google Street View icon

Google Street View

Google LLC
4 ★ Hodnocení
2,1 milionyStahování
22. června 2026Aktualizováno dne
EveryoneHodnocení obsahu

Zabezpečení · Google Street View

SHA Signature
Není k dispozici žádný podpis.

Co je nového v Google Street View 2.0.0.268460236

Naposledy aktualizováno dne 22. června 2026

Google Street View. Download the latest version of Google Street View to enjoy new features and updates.

Google Street View FAQ

Instalace Google Street View může selhat kvůli nedostatku úložiště zařízení, špatnému síťovému připojení nebo kompatibilitě vašeho zařízení Android. Nejprve zkontrolujte minimální požadavky.

Google Street View lze bezpečně stáhnout z tohoto webu, protože má důvěryhodný a ověřený digitální podpis od svého vývojáře.

Navštivte stránku verzí a procházejte a stahujte starší verze Google Street View.

Další informace

Název balíčku
com.google.android.street
Vyžaduje Android
Android 5.0+
Hodnocení obsahu
Everyone
Architektura
arm64-v8a,armeabi-v7a
Oprávnění
26
Podpis
20b0a06c5ff30a3830c93fa3370e369ae43977f237bb2c7a988a1e76a872c463

Bezpečné a rychlé stahování souborů APK

Používáme ověření podpisu, abychom vám zajistili stažení Google Street View APK bez virů.

Příprava ke stažení (s) Stáhnout Google Street View

Vaše stahování bude brzy připraveno...