Home
Brawl Stars banner
Brawl Stars icon

Brawl Stars

Supercell
4 ★ Hodnocení
66,9 milionůStahování
22. června 2026Aktualizováno dne
Everyone 10Hodnocení obsahu

Zabezpečení · Brawl Stars

SHA Signature
Není k dispozici žádný podpis.

Co je nového v Brawl Stars 63.286

Naposledy aktualizováno dne 22. června 2026

Brawl Stars. Download the latest version of Brawl Stars to enjoy new features and updates.

Brawl Stars FAQ

Instalace Brawl Stars může selhat kvůli nedostatku úložiště zařízení, špatnému síťovému připojení nebo kompatibilitě vašeho zařízení Android. Nejprve zkontrolujte minimální požadavky.

Brawl Stars lze bezpečně stáhnout z tohoto webu, protože má důvěryhodný a ověřený digitální podpis od svého vývojáře.

Navštivte stránku verzí a procházejte a stahujte starší verze Brawl Stars.

Další informace

Název balíčku
com.supercell.brawlstars
Vyžaduje Android
Android 5.0+
Hodnocení obsahu
Everyone 10
Architektura
arm64-v8a
Oprávnění
20
Podpis
4f006f7ac80689fa51a31887b9f11a47b958d77103fdca10791db999d524703a

Bezpečné a rychlé stahování souborů APK

Používáme ověření podpisu, abychom vám zajistili stažení Brawl Stars APK bez virů.

Příprava ke stažení (s) Stáhnout Brawl Stars

Vaše stahování bude brzy připraveno...