Home
GeForce NOW banner
GeForce NOW icon

GeForce NOW

NVIDIA
4 ★ Bedømmelse
5,6 millionerDownloads
22. juni 2026Opdateret den
TeenIndholdsvurdering

Sikkerhed · GeForce NOW

SHA Signature
Ingen signatur tilgængelig.

Hvad er nyt i GeForce NOW 6.32.37313757

Sidst opdateret den 22. juni 2026

GeForce NOW. Download the latest version of GeForce NOW to enjoy new features and updates.

GeForce NOW ofte stillede spørgsmål

Installationen af ​​GeForce NOW kan mislykkes på grund af manglende enhedslagring, dårlig netværksforbindelse eller kompatibiliteten af ​​din Android-enhed. Tjek venligst minimumskravene først.

GeForce NOW er sikkert at downloade fra denne hjemmeside, da den har en pålidelig og verificeret digital signatur fra sin udvikler.

Besøg versionssiden for at gennemse og downloade ældre versioner af GeForce NOW.

Mere information

Pakkenavn
com.nvidia.geforcenow
Kræver Android
Android 5.0+
Indholdsvurdering
Teen
Arkitektur
Tilladelser
1
Signatur
15f3f078c4b2b6bd8f571f0e7f4885a99db0038a5c4021accbad131c2e0a0d11

Sikker og hurtig APK-downloads

Vi bruger signaturbekræftelse for at sikre virusfrie GeForce NOW APK-downloads for dig.

Forbereder download (s) Download GeForce NOW

Din download vil snart være klar...