Home
Secure messenger SafeUM banner
Secure messenger SafeUM icon

Secure messenger SafeUM

SafeUM Communications ehf.
3 ★ Bedømmelse
1,8 millionerDownloads
22. juni 2026Opdateret den
EveryoneIndholdsvurdering

Sikkerhed · Secure messenger SafeUM

SHA Signature
Ingen signatur tilgængelig.

Hvad er nyt i Secure messenger SafeUM 1.1.0.1634

Sidst opdateret den 22. juni 2026

Secure messenger SafeUM. Download the latest version of Secure messenger SafeUM to enjoy new features and updates.

Secure messenger SafeUM ofte stillede spørgsmål

Installationen af ​​Secure messenger SafeUM kan mislykkes på grund af manglende enhedslagring, dårlig netværksforbindelse eller kompatibiliteten af ​​din Android-enhed. Tjek venligst minimumskravene først.

Secure messenger SafeUM er sikkert at downloade fra denne hjemmeside, da den har en pålidelig og verificeret digital signatur fra sin udvikler.

Besøg versionssiden for at gennemse og downloade ældre versioner af Secure messenger SafeUM.

Mere information

Pakkenavn
com.safeum.android
Kræver Android
Android 5.0+
Indholdsvurdering
Everyone
Arkitektur
arm64-v8a,armeabi,armeabi-v7a,x86,x86_64
Tilladelser
26
Signatur
751a5c05a91e2911b4f5666e457f22f54671a9f10341c89bea8b9c65663b3720

Sikker og hurtig APK-downloads

Vi bruger signaturbekræftelse for at sikre virusfrie Secure messenger SafeUM APK-downloads for dig.