Home
Google Play Store banner
Google Play Store icon

Google Play Store

Google LLC
4 ★ Εκτίμηση
191,2 εκατομμύριαΛήψεις
22/06/2026Ενημερώθηκε στις
EveryoneΒαθμολογία περιεχομένου

Ασφάλεια · Google Play Store

SHA Signature
Δεν υπάρχει διαθέσιμη υπογραφή.

Τι νέο υπάρχει Google Play Store 670642294

Τελευταία ενημέρωση στις 22/06/2026

Google Play Store. Download the latest version of Google Play Store to enjoy new features and updates.

Google Play Store Συχνές ερωτήσεις

Η εγκατάσταση του Google Play Store ενδέχεται να αποτύχει λόγω της έλλειψης αποθηκευτικού χώρου της συσκευής, της κακής σύνδεσης δικτύου ή της συμβατότητας της συσκευής σας Android. Ελέγξτε πρώτα τις ελάχιστες απαιτήσεις.

Το Google Play Store είναι ασφαλές για λήψη από αυτόν τον ιστότοπο, καθώς διαθέτει αξιόπιστη και επαληθευμένη ψηφιακή υπογραφή από τον προγραμματιστή του.

Επισκεφτείτε τη σελίδα εκδόσεων για να περιηγηθείτε και να κατεβάσετε παλαιότερες εκδόσεις του Google Play Store.

Περισσότερες Πληροφορίες

Όνομα πακέτου
com.android.vending
Απαιτεί Android
Android 5.0+
Βαθμολογία περιεχομένου
Everyone
Αρχιτεκτονική
arm64-v8a,armeabi-v7a,x86,x86_64
Άδειες
142
Υπογραφή
1af4627461d179e4a640d6a2d4b990d0b9233e4332cf6b1f9c8da02bda5be99d

Ασφαλείς και γρήγορες λήψεις APK

Χρησιμοποιούμε επαλήθευση υπογραφής για να διασφαλίσουμε ότι λήψεις APK Google Play Store χωρίς ιούς για εσάς.

Προετοιμασία λήψης (s) Λήψη Google Play Store

Η λήψη σας θα είναι έτοιμη σύντομα...