Home
File Manager banner
File Manager icon

File Manager

Xiaomi Inc.
5 ★ Εκτίμηση
5,1 εκατομμύριαΛήψεις
22/06/2026Ενημερώθηκε στις
TeenΒαθμολογία περιεχομένου

Ασφάλεια · File Manager

SHA Signature
Δεν υπάρχει διαθέσιμη υπογραφή.

Τι νέο υπάρχει File Manager V1-210533

Τελευταία ενημέρωση στις 22/06/2026

File Manager. Download the latest version of File Manager to enjoy new features and updates.

File Manager Συχνές ερωτήσεις

Η εγκατάσταση του File Manager ενδέχεται να αποτύχει λόγω της έλλειψης αποθηκευτικού χώρου της συσκευής, της κακής σύνδεσης δικτύου ή της συμβατότητας της συσκευής σας Android. Ελέγξτε πρώτα τις ελάχιστες απαιτήσεις.

Το File Manager είναι ασφαλές για λήψη από αυτόν τον ιστότοπο, καθώς διαθέτει αξιόπιστη και επαληθευμένη ψηφιακή υπογραφή από τον προγραμματιστή του.

Επισκεφτείτε τη σελίδα εκδόσεων για να περιηγηθείτε και να κατεβάσετε παλαιότερες εκδόσεις του File Manager.

Περισσότερες Πληροφορίες

Όνομα πακέτου
com.mi.android.globalFileexplorer
Απαιτεί Android
Android 5.0+
Βαθμολογία περιεχομένου
Teen
Αρχιτεκτονική
arm64-v8a
Άδειες
76
Υπογραφή
3b90aa0fded9b395f7ed8fe9f7bb7654443c53ff74592879dd8235449c5a000e

Ασφαλείς και γρήγορες λήψεις APK

Χρησιμοποιούμε επαλήθευση υπογραφής για να διασφαλίσουμε ότι λήψεις APK File Manager χωρίς ιούς για εσάς.

Προετοιμασία λήψης (s) Λήψη File Manager

Η λήψη σας θα είναι έτοιμη σύντομα...