Home
BETA PUBG MOBILE banner
BETA PUBG MOBILE icon

BETA PUBG MOBILE

Tencent Games
— ★ Εκτίμηση
2,1 εκατομμύριαΛήψεις
22/06/2026Ενημερώθηκε στις
TeenΒαθμολογία περιεχομένου

Ασφάλεια · BETA PUBG MOBILE

SHA Signature
Δεν υπάρχει διαθέσιμη υπογραφή.

Τι νέο υπάρχει BETA PUBG MOBILE 2.2.0

Τελευταία ενημέρωση στις 22/06/2026

BETA PUBG MOBILE. Download the latest version of BETA PUBG MOBILE to enjoy new features and updates.

BETA PUBG MOBILE Συχνές ερωτήσεις

Η εγκατάσταση του BETA PUBG MOBILE ενδέχεται να αποτύχει λόγω της έλλειψης αποθηκευτικού χώρου της συσκευής, της κακής σύνδεσης δικτύου ή της συμβατότητας της συσκευής σας Android. Ελέγξτε πρώτα τις ελάχιστες απαιτήσεις.

Το BETA PUBG MOBILE είναι ασφαλές για λήψη από αυτόν τον ιστότοπο, καθώς διαθέτει αξιόπιστη και επαληθευμένη ψηφιακή υπογραφή από τον προγραμματιστή του.

Επισκεφτείτε τη σελίδα εκδόσεων για να περιηγηθείτε και να κατεβάσετε παλαιότερες εκδόσεις του BETA PUBG MOBILE.

Περισσότερες Πληροφορίες

Όνομα πακέτου
com.tencent.igce
Απαιτεί Android
Android 5.0+
Βαθμολογία περιεχομένου
Teen
Αρχιτεκτονική
arm64-v8a,armeabi-v7a
Άδειες
36
Υπογραφή
08a1f7d666a2351a360a653d50ca7b2c5ba1a38687c9dc15a22670d1ef278cc7

Ασφαλείς και γρήγορες λήψεις APK

Χρησιμοποιούμε επαλήθευση υπογραφής για να διασφαλίσουμε ότι λήψεις APK BETA PUBG MOBILE χωρίς ιούς για εσάς.

Προετοιμασία λήψης (s) Λήψη BETA PUBG MOBILE

Η λήψη σας θα είναι έτοιμη σύντομα...