Home
OpenVPN Connect banner
OpenVPN Connect icon

OpenVPN Connect

OpenVPN
5 ★ Εκτίμηση
1,5 εκατομμύριαΛήψεις
04/07/2026Ενημερώθηκε στις
EveryoneΒαθμολογία περιεχομένου

Ασφάλεια · OpenVPN Connect

SHA Signature
Δεν υπάρχει διαθέσιμη υπογραφή.

Τι νέο υπάρχει OpenVPN Connect 3.0.7

Τελευταία ενημέρωση στις 04/07/2026

OpenVPN Connect. Download the latest version of OpenVPN Connect to enjoy new features and updates.

OpenVPN Connect Συχνές ερωτήσεις

Η εγκατάσταση του OpenVPN Connect ενδέχεται να αποτύχει λόγω της έλλειψης αποθηκευτικού χώρου της συσκευής, της κακής σύνδεσης δικτύου ή της συμβατότητας της συσκευής σας Android. Ελέγξτε πρώτα τις ελάχιστες απαιτήσεις.

Το OpenVPN Connect είναι ασφαλές για λήψη από αυτόν τον ιστότοπο, καθώς διαθέτει αξιόπιστη και επαληθευμένη ψηφιακή υπογραφή από τον προγραμματιστή του.

Επισκεφτείτε τη σελίδα εκδόσεων για να περιηγηθείτε και να κατεβάσετε παλαιότερες εκδόσεις του OpenVPN Connect.

Περισσότερες Πληροφορίες

Όνομα πακέτου
net.openvpn.openvpn
Απαιτεί Android
Android 5.0+
Βαθμολογία περιεχομένου
Everyone
Αρχιτεκτονική
arm64-v8a
Άδειες
12
Υπογραφή
7d37a9c8ef34a8aa792a215d17051c662f1aad9a96ef59eccbb6353188b1c813

Ασφαλείς και γρήγορες λήψεις APK

Χρησιμοποιούμε επαλήθευση υπογραφής για να διασφαλίσουμε ότι λήψεις APK OpenVPN Connect χωρίς ιούς για εσάς.

Προετοιμασία λήψης (s) Λήψη OpenVPN Connect

Η λήψη σας θα είναι έτοιμη σύντομα...