Home
Google Classroom banner
Google Classroom icon

Google Classroom

Google LLC
3 ★ Luokitus
3,5 miljoonaaLataukset
22. kesäkuuta 2026Päivitetty
EveryoneSisällön luokitus

Turvallisuus · Google Classroom

SHA Signature
Allekirjoitusta ei ole saatavilla.

Mitä uutta Google Classroom 3.37.780333144

Viimeksi päivitetty 22. kesäkuuta 2026

Google Classroom. Download the latest version of Google Classroom to enjoy new features and updates.

Google Classroom UKK

Google Classroom:n asennus saattaa epäonnistua laitteen tallennustilan puutteen, huonon verkkoyhteyden tai Android-laitteesi yhteensopivuuden vuoksi. Tarkista ensin vähimmäisvaatimukset.

Google Classroom on turvallista ladata tältä verkkosivustolta, koska sillä on luotettava ja vahvistettu digitaalinen allekirjoitus kehittäjältä.

Vieraile versiosivulla selataksesi ja ladataksesi Google Classroom:n vanhempia versioita.

Lisätietoja

Paketin nimi
com.google.android.apps.classroom
Vaatii Androidin
Android 5.0+
Sisällön luokitus
Everyone
Arkkitehtuuri
arm64-v8a
Käyttöoikeudet
9
Allekirjoitus
746a0e35b2229ff9b8695cd3e322405420ad8b81aff0f37076f8739dcc0757f3

Turvalliset ja nopeat APK-lataukset

Käytämme allekirjoituksen vahvistusta varmistaaksemme, että Google Classroom APK:n lataukset ovat viruksetta puolestasi.