Home
Candy Crush Saga banner
Candy Crush Saga icon

Candy Crush Saga

King
5 ★ Luokitus
15,0 miljoonaaLataukset
22. kesäkuuta 2026Päivitetty
EveryoneSisällön luokitus

Turvallisuus · Candy Crush Saga

SHA Signature
Allekirjoitusta ei ole saatavilla.

Mitä uutta Candy Crush Saga 1.314.0.2

Viimeksi päivitetty 22. kesäkuuta 2026

Candy Crush Saga. Download the latest version of Candy Crush Saga to enjoy new features and updates.

Candy Crush Saga UKK

Candy Crush Saga:n asennus saattaa epäonnistua laitteen tallennustilan puutteen, huonon verkkoyhteyden tai Android-laitteesi yhteensopivuuden vuoksi. Tarkista ensin vähimmäisvaatimukset.

Candy Crush Saga on turvallista ladata tältä verkkosivustolta, koska sillä on luotettava ja vahvistettu digitaalinen allekirjoitus kehittäjältä.

Vieraile versiosivulla selataksesi ja ladataksesi Candy Crush Saga:n vanhempia versioita.

Lisätietoja

Paketin nimi
com.king.candycrushsaga
Vaatii Androidin
Android 5.0+
Sisällön luokitus
Everyone
Arkkitehtuuri
arm64-v8a
Käyttöoikeudet
19
Allekirjoitus
6f9a29e06448e51cde2725f4fabed67ca0e09a78aa77407d9cca647c76e8fce9

Turvalliset ja nopeat APK-lataukset

Käytämme allekirjoituksen vahvistusta varmistaaksemme, että Candy Crush Saga APK:n lataukset ovat viruksetta puolestasi.