Home
Microsoft Translator banner
Microsoft Translator icon

Microsoft Translator

Microsoft Corporation
4 ★ Luokitus
6,6 miljoonaaLataukset
22. kesäkuuta 2026Päivitetty
EveryoneSisällön luokitus

Turvallisuus · Microsoft Translator

SHA Signature
Allekirjoitusta ei ole saatavilla.

Mitä uutta Microsoft Translator 41bd0342

Viimeksi päivitetty 22. kesäkuuta 2026

Microsoft Translator. Download the latest version of Microsoft Translator to enjoy new features and updates.

Microsoft Translator UKK

Microsoft Translator:n asennus saattaa epäonnistua laitteen tallennustilan puutteen, huonon verkkoyhteyden tai Android-laitteesi yhteensopivuuden vuoksi. Tarkista ensin vähimmäisvaatimukset.

Microsoft Translator on turvallista ladata tältä verkkosivustolta, koska sillä on luotettava ja vahvistettu digitaalinen allekirjoitus kehittäjältä.

Vieraile versiosivulla selataksesi ja ladataksesi Microsoft Translator:n vanhempia versioita.

Lisätietoja

Paketin nimi
com.microsoft.translator
Vaatii Androidin
Android 5.0+
Sisällön luokitus
Everyone
Arkkitehtuuri
arm64-v8a,armeabi-v7a,x86,x86_64
Käyttöoikeudet
12
Allekirjoitus
27d45f6278973dc41e87f134b1d9b302daa5c3111541a107681806ed494bfa0d

Turvalliset ja nopeat APK-lataukset

Käytämme allekirjoituksen vahvistusta varmistaaksemme, että Microsoft Translator APK:n lataukset ovat viruksetta puolestasi.