Home
MBC Shahid banner
MBC Shahid icon

MBC Shahid

MBC Group
3 ★ Értékelés
3,0 millióLetöltések
2026. június 22.Frissítve
EveryoneTartalom értékelése

Biztonság · MBC Shahid

SHA Signature
Nincs aláírás.

Újdonságok MBC Shahid 7.99.0

Utoljára frissítve: 2026. június 22.

MBC Shahid. Download the latest version of MBC Shahid to enjoy new features and updates.

MBC Shahid GYIK

A MBC Shahid telepítése sikertelen lehet az eszköz tárhelyének hiánya, gyenge hálózati kapcsolat vagy Android-eszköze kompatibilitása miatt. Kérjük, először ellenőrizze a minimális követelményeket.

A MBC Shahid biztonságosan letölthető erről a webhelyről, mivel megbízható és ellenőrzött digitális aláírással rendelkezik a fejlesztőtől.

Látogasson el a verziók oldalára a MBC Shahid régebbi verzióinak böngészéséhez és letöltéséhez.

További információ

Csomag neve
net.mbc.shahid
Android szükséges
Android 5.0+
Tartalom értékelése
Everyone
Építészet
arm64-v8a,armeabi-v7a,x86,x86_64
Engedélyek
24
Aláírás
da8be37f6a250ad289f86baad377cd92af51841c5553ad4bd731ba892e1224a6

Biztonságos és gyors APK-letöltések

Aláírás-ellenőrzést használunk, hogy biztosítsuk a MBC Shahid APK vírusmentes letöltését.