Home
Google Photos banner
Google Photos icon

Google Photos

Google LLC
4 ★ Įvertinimas
34,0 milijonaiAtsisiuntimai
2026 m. birželio 22 d.Atnaujinta
EveryoneTurinio įvertinimas

Sauga · Google Photos

SHA Signature
Nėra parašo.

Kas naujo Google Photos 7.69.0.892467371

Paskutinį kartą atnaujinta 2026 m. birželio 22 d.

Google Photos. Download the latest version of Google Photos to enjoy new features and updates.

Google Photos DUK

„Google Photos“ gali nepavykti įdiegti dėl įrenginio saugyklos trūkumo, prasto tinklo ryšio arba „Android“ įrenginio suderinamumo. Pirmiausia patikrinkite minimalius reikalavimus.

Google Photos saugu atsisiųsti iš šios svetainės, nes jos kūrėjas turi patikimą ir patvirtintą skaitmeninį parašą.

Apsilankykite versijų puslapyje, kad naršytumėte ir atsisiųstumėte senesnes Google Photos versijas.

Daugiau informacijos

Paketo pavadinimas
com.google.android.apps.photos
Reikia Android
Android 5.0+
Turinio įvertinimas
Everyone
Architektūra
arm64-v8a
Leidimai
47
Parašas
42f0cfd9b843cf0e41d7f3310140bbf269213f770a543a8f6cb5a2741d5a31ef

Saugūs ir greiti APK atsisiuntimai

Naudojame parašo patvirtinimą, kad užtikrintume, kad Google Photos APK atsisiunčiama be virusų.

Paruošiamas atsisiuntimas (s) Atsisiųsti Google Photos

Greitai atsisiuntimas bus paruoštas...