Home
Opera Mini banner
Opera Mini icon

Opera Mini

Opera
5 ★ Įvertinimas
20,1 milijonasAtsisiuntimai
2026 m. birželio 22 d.Atnaujinta
EveryoneTurinio įvertinimas

Sauga · Opera Mini

SHA Signature
Nėra parašo.

Kas naujo Opera Mini 84.0.2254.73823

Paskutinį kartą atnaujinta 2026 m. birželio 22 d.

Opera Mini. Download the latest version of Opera Mini to enjoy new features and updates.

Opera Mini DUK

„Opera Mini“ gali nepavykti įdiegti dėl įrenginio saugyklos trūkumo, prasto tinklo ryšio arba „Android“ įrenginio suderinamumo. Pirmiausia patikrinkite minimalius reikalavimus.

Opera Mini saugu atsisiųsti iš šios svetainės, nes jos kūrėjas turi patikimą ir patvirtintą skaitmeninį parašą.

Apsilankykite versijų puslapyje, kad naršytumėte ir atsisiųstumėte senesnes Opera Mini versijas.

Daugiau informacijos

Paketo pavadinimas
com.opera.mini.native
Reikia Android
Android 5.0+
Turinio įvertinimas
Everyone
Architektūra
arm64-v8a
Leidimai
43
Parašas
9cea33d5fb2a6820ef43729119482e8a4f8d4049a6aa9218aa9265535d48a355

Saugūs ir greiti APK atsisiuntimai

Naudojame parašo patvirtinimą, kad užtikrintume, kad Opera Mini APK atsisiunčiama be virusų.

Paruošiamas atsisiuntimas (s) Atsisiųsti Opera Mini

Greitai atsisiuntimas bus paruoštas...