Home
Anatomy Learning banner
Anatomy Learning icon

Anatomy Learning

3D Medical OU
4 ★ Vērtējums
3,3 miljonsLejupielādes
2026. gada 22. jūnijsAtjaunināts
EveryoneSatura vērtējums

Drošība · Anatomy Learning

SHA Signature
Paraksts nav pieejams.

Kas jauns sadaļā Anatomy Learning 2.1.425

Pēdējo reizi atjaunināts 2026. gada 22. jūnijs

Anatomy Learning. Download the latest version of Anatomy Learning to enjoy new features and updates.

Anatomy Learning FAQ

Anatomy Learning instalēšana var neizdoties ierīces krātuves trūkuma, slikta tīkla savienojuma vai Android ierīces saderības dēļ. Lūdzu, vispirms pārbaudiet minimālās prasības.

Anatomy Learning var droši lejupielādēt no šīs vietnes, jo tai ir uzticams un pārbaudīts izstrādātāja ciparparaksts.

Apmeklējiet versiju lapu, lai pārlūkotu un lejupielādētu vecākas Anatomy Learning versijas.

Vairāk informācijas

Pakas nosaukums
com.AnatomyLearning.Anatomy3DViewer3
Nepieciešama Android
Android 5.0+
Satura vērtējums
Everyone
Arhitektūra
arm64-v8a
Atļaujas
4
Paraksts
a125a04f6fad069cde4d7b3aec3acaf946c89183cdd6af99c471e56736d53125

Drošas un ātras APK lejupielādes

Mēs izmantojam paraksta verifikāciju, lai nodrošinātu Anatomy Learning APK lejupielādes bez vīrusiem.