Home
Google Translate banner
Google Translate icon

Google Translate

Google LLC
4 ★ Vērtējums
22,0 miljonsLejupielādes
2026. gada 22. jūnijsAtjaunināts
EveryoneSatura vērtējums

Drošība · Google Translate

SHA Signature
Paraksts nav pieejams.

Kas jauns sadaļā Google Translate 10.8.48.881361452.4-release

Pēdējo reizi atjaunināts 2026. gada 22. jūnijs

Google Translate. Download the latest version of Google Translate to enjoy new features and updates.

Google Translate FAQ

Google Translate instalēšana var neizdoties ierīces krātuves trūkuma, slikta tīkla savienojuma vai Android ierīces saderības dēļ. Lūdzu, vispirms pārbaudiet minimālās prasības.

Google Translate var droši lejupielādēt no šīs vietnes, jo tai ir uzticams un pārbaudīts izstrādātāja ciparparaksts.

Apmeklējiet versiju lapu, lai pārlūkotu un lejupielādētu vecākas Google Translate versijas.

Vairāk informācijas

Pakas nosaukums
com.google.android.apps.translate
Nepieciešama Android
Android 5.0+
Satura vērtējums
Everyone
Arhitektūra
arm64-v8a
Atļaujas
20
Paraksts
a6a0a28abdd7b137419d576e63e93a1cf5123a2d4f7cfaa5c704e7e1225d91ca

Drošas un ātras APK lejupielādes

Mēs izmantojam paraksta verifikāciju, lai nodrošinātu Google Translate APK lejupielādes bez vīrusiem.