Home
Google Wallet banner
Google Wallet icon

Google Wallet

Google LLC
4 ★ Vērtējums
5,0 miljonsLejupielādes
2026. gada 22. jūnijsAtjaunināts
EveryoneSatura vērtējums

Drošība · Google Wallet

SHA Signature
Paraksts nav pieejams.

Kas jauns sadaļā Google Wallet 26.13.895961950

Pēdējo reizi atjaunināts 2026. gada 22. jūnijs

Google Wallet. Download the latest version of Google Wallet to enjoy new features and updates.

Google Wallet FAQ

Google Wallet instalēšana var neizdoties ierīces krātuves trūkuma, slikta tīkla savienojuma vai Android ierīces saderības dēļ. Lūdzu, vispirms pārbaudiet minimālās prasības.

Google Wallet var droši lejupielādēt no šīs vietnes, jo tai ir uzticams un pārbaudīts izstrādātāja ciparparaksts.

Apmeklējiet versiju lapu, lai pārlūkotu un lejupielādētu vecākas Google Wallet versijas.

Vairāk informācijas

Pakas nosaukums
com.google.android.apps.walletnfcrel
Nepieciešama Android
Android 5.0+
Satura vērtējums
Everyone
Arhitektūra
arm64-v8a
Atļaujas
33
Paraksts
90864af6ee21ef574f5c320ee38c0111d062620f70f4c13d1947caf2b33d4192

Drošas un ātras APK lejupielādes

Mēs izmantojam paraksta verifikāciju, lai nodrošinātu Google Wallet APK lejupielādes bez vīrusiem.