Home
Candy Crush Saga banner
Candy Crush Saga icon

Candy Crush Saga

King
5 ★ Vērtējums
15,0 miljonsLejupielādes
2026. gada 22. jūnijsAtjaunināts
EveryoneSatura vērtējums

Drošība · Candy Crush Saga

SHA Signature
Paraksts nav pieejams.

Kas jauns sadaļā Candy Crush Saga 1.321.2.1

Pēdējo reizi atjaunināts 2026. gada 22. jūnijs

Candy Crush Saga. Download the latest version of Candy Crush Saga to enjoy new features and updates.

Candy Crush Saga FAQ

Candy Crush Saga instalēšana var neizdoties ierīces krātuves trūkuma, slikta tīkla savienojuma vai Android ierīces saderības dēļ. Lūdzu, vispirms pārbaudiet minimālās prasības.

Candy Crush Saga var droši lejupielādēt no šīs vietnes, jo tai ir uzticams un pārbaudīts izstrādātāja ciparparaksts.

Apmeklējiet versiju lapu, lai pārlūkotu un lejupielādētu vecākas Candy Crush Saga versijas.

Vairāk informācijas

Pakas nosaukums
com.king.candycrushsaga
Nepieciešama Android
Android 5.0+
Satura vērtējums
Everyone
Arhitektūra
arm64-v8a
Atļaujas
19
Paraksts
a15b3ba02a1f039cf0238c785951032888eb7385f56352b6f8289d89be958ed4

Drošas un ātras APK lejupielādes

Mēs izmantojam paraksta verifikāciju, lai nodrošinātu Candy Crush Saga APK lejupielādes bez vīrusiem.