Home
Mincraft free banner
Mincraft free icon

Mincraft free

Zeleus28
4 ★ Vērtējums
4,1 miljonsLejupielādes
2026. gada 22. jūnijsAtjaunināts
EveryoneSatura vērtējums

Drošība · Mincraft free

SHA Signature
Paraksts nav pieejams.

Kas jauns sadaļā Mincraft free 1.7.8

Pēdējo reizi atjaunināts 2026. gada 22. jūnijs

Mincraft free. Download the latest version of Mincraft free to enjoy new features and updates.

Mincraft free FAQ

Mincraft free instalēšana var neizdoties ierīces krātuves trūkuma, slikta tīkla savienojuma vai Android ierīces saderības dēļ. Lūdzu, vispirms pārbaudiet minimālās prasības.

Mincraft free var droši lejupielādēt no šīs vietnes, jo tai ir uzticams un pārbaudīts izstrādātāja ciparparaksts.

Apmeklējiet versiju lapu, lai pārlūkotu un lejupielādētu vecākas Mincraft free versijas.

Vairāk informācijas

Pakas nosaukums
com.os.mincraftbuildinggame.mcraft
Nepieciešama Android
Android 5.0+
Satura vērtējums
Everyone
Arhitektūra
armeabi-v7a
Atļaujas
7
Paraksts
c7ee05d85a2d98c7e6a888eb7bc5008f6de928bc3b7ceb7aaac13f39fac13b28

Drošas un ātras APK lejupielādes

Mēs izmantojam paraksta verifikāciju, lai nodrošinātu Mincraft free APK lejupielādes bez vīrusiem.