Home
Google Maps banner
Google Maps icon

Google Maps

Google LLC
3 ★ Рејтинг
60,4 милионПреземања
22 Јуни 2026Ажурирано на
EveryoneОценка на содржината

Безбедност · Google Maps

SHA Signature
Нема достапен потпис.

Што има ново во Google Maps 26.10.01.877073638

Последно ажурирање на 22 Јуни 2026

Google Maps. Download the latest version of Google Maps to enjoy new features and updates.

Google Maps ЧПП

Инсталирањето на Google Maps може да не успее поради недостаток на складиште на уредот, слаба мрежна врска или компатибилност на вашиот уред со Android. Ве молиме прво проверете ги минималните барања.

Google Maps е безбедно за преземање од оваа веб-локација, бидејќи има доверлив и потврден дигитален потпис од неговиот развивач.

Посетете ја страницата со верзии за да прелистувате и преземате постари верзии на Google Maps.

Повеќе информации

Име на пакетот
com.google.android.apps.maps
Потребен е Android
Android 5.0+
Оценка на содржината
Everyone
Архитектура
arm64-v8a,armeabi-v7a,x86,x86_64
Дозволи
49
Потпис
d53c7a0fa76a9b5406b5869a1135d1de9e98b982507859fce140e1a3c38bfae8

Безбедно и брзо преземање на АПК

Ние користиме потврда на потпис за да обезбедиме преземања на Google Maps APK без вируси за вас.

Се подготвува преземање (s) Преземете Google Maps

Вашето преземање ќе биде подготвено наскоро...