Home
Google Street View banner
Google Street View icon

Google Street View

Google LLC
4 ★ Рејтинг
2,1 милиониПреземања
22 Јуни 2026Ажурирано на
EveryoneОценка на содржината

Безбедност · Google Street View

SHA Signature
Нема достапен потпис.

Што има ново во Google Street View 2.0.0.328664139

Последно ажурирање на 22 Јуни 2026

Google Street View. Download the latest version of Google Street View to enjoy new features and updates.

Google Street View ЧПП

Инсталирањето на Google Street View може да не успее поради недостаток на складиште на уредот, слаба мрежна врска или компатибилност на вашиот уред со Android. Ве молиме прво проверете ги минималните барања.

Google Street View е безбедно за преземање од оваа веб-локација, бидејќи има доверлив и потврден дигитален потпис од неговиот развивач.

Посетете ја страницата со верзии за да прелистувате и преземате постари верзии на Google Street View.

Повеќе информации

Име на пакетот
com.google.android.street
Потребен е Android
Android 5.0+
Оценка на содржината
Everyone
Архитектура
arm64-v8a,armeabi-v7a
Дозволи
26
Потпис
42f2eef75f62a6778d2f36abc0fe5d4405648eceb08813420af4d1332d80fbc6

Безбедно и брзо преземање на АПК

Ние користиме потврда на потпис за да обезбедиме преземања на Google Street View APK без вируси за вас.

Се подготвува преземање (s) Преземете Google Street View

Вашето преземање ќе биде подготвено наскоро...