Home
Stick War: Legacy banner
Stick War: Legacy icon

Stick War: Legacy

Max Games Studios
5 ★ Рејтинг
3,7 милиониПреземања
22 Јуни 2026Ажурирано на
TeenОценка на содржината

Безбедност · Stick War: Legacy

SHA Signature
Нема достапен потпис.

Што има ново во Stick War: Legacy 2023.5.628

Последно ажурирање на 22 Јуни 2026

Stick War: Legacy. Download the latest version of Stick War: Legacy to enjoy new features and updates.

Stick War: Legacy ЧПП

Инсталирањето на Stick War: Legacy може да не успее поради недостаток на складиште на уредот, слаба мрежна врска или компатибилност на вашиот уред со Android. Ве молиме прво проверете ги минималните барања.

Stick War: Legacy е безбедно за преземање од оваа веб-локација, бидејќи има доверлив и потврден дигитален потпис од неговиот развивач.

Посетете ја страницата со верзии за да прелистувате и преземате постари верзии на Stick War: Legacy.

Повеќе информации

Име на пакетот
com.maxgames.stickwarlegacy
Потребен е Android
Android 5.0+
Оценка на содржината
Teen
Архитектура
arm64-v8a
Дозволи
15
Потпис
ee552b371a9926750dad31baeb56f4155a47f8880374df160baa8594f3fe99f6

Безбедно и брзо преземање на АПК

Ние користиме потврда на потпис за да обезбедиме преземања на Stick War: Legacy APK без вируси за вас.

Се подготвува преземање (s) Преземете Stick War: Legacy

Вашето преземање ќе биде подготвено наскоро...