Home
Pokémon GO banner
Pokémon GO icon

Pokémon GO

Niantic, Inc.
4 ★ Рејтинг
36,0 милиониПреземања
22 Јуни 2026Ажурирано на
EveryoneОценка на содржината

Безбедност · Pokémon GO

SHA Signature
Нема достапен потпис.

Што има ново во Pokémon GO 0.413.2

Последно ажурирање на 22 Јуни 2026

Pokémon GO. Download the latest version of Pokémon GO to enjoy new features and updates.

Pokémon GO ЧПП

Инсталирањето на Pokémon GO може да не успее поради недостаток на складиште на уредот, слаба мрежна врска или компатибилност на вашиот уред со Android. Ве молиме прво проверете ги минималните барања.

Pokémon GO е безбедно за преземање од оваа веб-локација, бидејќи има доверлив и потврден дигитален потпис од неговиот развивач.

Посетете ја страницата со верзии за да прелистувате и преземате постари верзии на Pokémon GO.

Повеќе информации

Име на пакетот
com.nianticlabs.pokemongo
Потребен е Android
Android 5.0+
Оценка на содржината
Everyone
Архитектура
arm64-v8a
Дозволи
45
Потпис
32bab6f6b6cf1581182c32016a874e3ab33451751928063256113d4852c9f5cf

Безбедно и брзо преземање на АПК

Ние користиме потврда на потпис за да обезбедиме преземања на Pokémon GO APK без вируси за вас.

Се подготвува преземање (s) Преземете Pokémon GO

Вашето преземање ќе биде подготвено наскоро...