Home
Opera Mini browser beta banner
Opera Mini browser beta icon

Opera Mini browser beta

Opera
5 ★ Рејтинг
1,9 милиониПреземања
22 Јуни 2026Ажурирано на
EveryoneОценка на содржината

Безбедност · Opera Mini browser beta

SHA Signature
Нема достапен потпис.

Што има ново во Opera Mini browser beta 97.1.2254.80843

Последно ажурирање на 22 Јуни 2026

Opera Mini browser beta. Download the latest version of Opera Mini browser beta to enjoy new features and updates.

Opera Mini browser beta ЧПП

Инсталирањето на Opera Mini browser beta може да не успее поради недостаток на складиште на уредот, слаба мрежна врска или компатибилност на вашиот уред со Android. Ве молиме прво проверете ги минималните барања.

Opera Mini browser beta е безбедно за преземање од оваа веб-локација, бидејќи има доверлив и потврден дигитален потпис од неговиот развивач.

Посетете ја страницата со верзии за да прелистувате и преземате постари верзии на Opera Mini browser beta.

Повеќе информации

Име на пакетот
com.opera.mini.native.beta
Потребен е Android
Android 5.0+
Оценка на содржината
Everyone
Архитектура
arm64-v8a
Дозволи
43
Потпис
76cb046dd1e83385eeeb8e68b44c4f296379db5de65a127c533322078c1a39e1

Безбедно и брзо преземање на АПК

Ние користиме потврда на потпис за да обезбедиме преземања на Opera Mini browser beta APK без вируси за вас.

Се подготвува преземање (s) Преземете Opera Mini browser beta

Вашето преземање ќе биде подготвено наскоро...