Home
Google Calendar banner
Google Calendar icon

Google Calendar

Google LLC
5 ★ Penilaian
5.4 jutaMuat turun
22 Jun 2026Dikemas kini pada
EveryonePenilaian Kandungan

Keselamatan · Google Calendar

SHA Signature
Tiada tandatangan tersedia.

Apa yang Baharu dalam Google Calendar 2026.13.2-895780975-release

Kemas kini terakhir pada 22 Jun 2026

Google Calendar. Download the latest version of Google Calendar to enjoy new features and updates.

Soalan Lazim Google Calendar

Pemasangan Google Calendar mungkin gagal kerana kekurangan storan peranti, sambungan rangkaian yang lemah atau keserasian peranti Android anda. Sila semak keperluan minimum terlebih dahulu.

Google Calendar selamat untuk dimuat turun dari tapak web ini, kerana ia mempunyai tandatangan digital yang dipercayai dan disahkan daripada pembangunnya.

Lawati halaman versi untuk menyemak imbas dan memuat turun versi lama Google Calendar.

Maklumat Lanjut

Nama Pakej
com.google.android.calendar
Memerlukan Android
Android 5.0+
Penilaian Kandungan
Everyone
Seni bina
arm64-v8a,armeabi-v7a,x86,x86_64
kebenaran
28
Tandatangan
a81305f73412a4b9447531d0a65f418ea66cac9a756bbb49618c18a9695dee3d

Muat Turun APK Selamat & Pantas

Kami menggunakan pengesahan tandatangan untuk memastikan muat turun APK Google Calendar bebas virus untuk anda.

Menyediakan muat turun (s) Muat turun Google Calendar

Muat turun anda akan siap tidak lama lagi...