Home
Survivor Royale banner
Survivor Royale icon

Survivor Royale

NetEase Games
4 ★ Penilaian
1.3 jutaMuat turun
4 Jul 2026Dikemas kini pada
Mature 17Penilaian Kandungan

Keselamatan · Survivor Royale

SHA Signature
Tiada tandatangan tersedia.

Apa yang Baharu dalam Survivor Royale 1.124

Kemas kini terakhir pada 4 Jul 2026

Survivor Royale. Download the latest version of Survivor Royale to enjoy new features and updates.

Soalan Lazim Survivor Royale

Pemasangan Survivor Royale mungkin gagal kerana kekurangan storan peranti, sambungan rangkaian yang lemah atau keserasian peranti Android anda. Sila semak keperluan minimum terlebih dahulu.

Survivor Royale selamat untuk dimuat turun dari tapak web ini, kerana ia mempunyai tandatangan digital yang dipercayai dan disahkan daripada pembangunnya.

Lawati halaman versi untuk menyemak imbas dan memuat turun versi lama Survivor Royale.

Maklumat Lanjut

Nama Pakej
com.netease.rs
Memerlukan Android
Android 5.0+
Penilaian Kandungan
Mature 17
Seni bina
armeabi-v7a
kebenaran
20
Tandatangan
7aad0a61f2cd75bb15fd0a36d4f60730b408c9b2bab28bd4c62ad2776103d6da

Muat Turun APK Selamat & Pantas

Kami menggunakan pengesahan tandatangan untuk memastikan muat turun APK Survivor Royale bebas virus untuk anda.

Menyediakan muat turun (s) Muat turun Survivor Royale

Muat turun anda akan siap tidak lama lagi...