Home
Pinterest Lite banner
Pinterest Lite icon

Pinterest Lite

Pinterest
4 ★ Penilaian
808013Muat turun
4 Jul 2026Dikemas kini pada
TeenPenilaian Kandungan

Keselamatan · Pinterest Lite

SHA Signature
Tiada tandatangan tersedia.

Apa yang Baharu dalam Pinterest Lite 1.0.6

Kemas kini terakhir pada 4 Jul 2026

Pinterest Lite. Download the latest version of Pinterest Lite to enjoy new features and updates.

Soalan Lazim Pinterest Lite

Pemasangan Pinterest Lite mungkin gagal kerana kekurangan storan peranti, sambungan rangkaian yang lemah atau keserasian peranti Android anda. Sila semak keperluan minimum terlebih dahulu.

Pinterest Lite selamat untuk dimuat turun dari tapak web ini, kerana ia mempunyai tandatangan digital yang dipercayai dan disahkan daripada pembangunnya.

Lawati halaman versi untuk menyemak imbas dan memuat turun versi lama Pinterest Lite.

Maklumat Lanjut

Nama Pakej
com.pinterest.twa
Memerlukan Android
Android 5.0+
Penilaian Kandungan
Teen
Seni bina
kebenaran
6
Tandatangan
76ee7c7948503a3bf1156c07dc2e25f5fc4a20ce3c812925bb98f708924b643f

Muat Turun APK Selamat & Pantas

Kami menggunakan pengesahan tandatangan untuk memastikan muat turun APK Pinterest Lite bebas virus untuk anda.

Menyediakan muat turun (s) Muat turun Pinterest Lite

Muat turun anda akan siap tidak lama lagi...