Home
EA SPORTS FC™ 26 Companion banner
EA SPORTS FC™ 26 Companion icon

EA SPORTS FC™ 26 Companion

ELECTRONIC ARTS
4 ★ Beoordeling
1,9 miljoenDownloads
22 juni 2026Bijgewerkt op
EveryoneInhoudsbeoordeling

Beveiliging · EA SPORTS FC™ 26 Companion

SHA Signature
Geen handtekening beschikbaar.

Wat is er nieuw binnen EA SPORTS FC™ 26 Companion 24.3.2.5532

Laatst bijgewerkt op 22 juni 2026

EA SPORTS FC™ 26 Companion. Download the latest version of EA SPORTS FC™ 26 Companion to enjoy new features and updates.

EA SPORTS FC™ 26 Companion Veelgestelde vragen

De installatie van EA SPORTS FC™ 26 Companion kan mislukken vanwege een gebrek aan apparaatopslag, een slechte netwerkverbinding of de compatibiliteit van uw Android-apparaat. Controleer eerst de minimale vereisten.

EA SPORTS FC™ 26 Companion kan veilig worden gedownload van deze website, omdat het een vertrouwde en geverifieerde digitale handtekening van de ontwikkelaar heeft.

Bezoek de versiepagina om oudere versies van EA SPORTS FC™ 26 Companion te bekijken en te downloaden.

Meer informatie

Pakketnaam
com.ea.gp.fifaultimate
Vereist Android
Android 5.0+
Inhoudsbeoordeling
Everyone
Architectuur
arm64-v8a
Machtigingen
15
Handtekening
e6500a008a7d39f7d70a65ba04958a289c5ce0a0803b34b6048f091aaa321c8c

Veilige en snelle APK-downloads

We gebruiken handtekeningverificatie om ervoor te zorgen dat EA SPORTS FC™ 26 Companion APK-downloads virusvrij voor u zijn.