Home
IPTV Extreme banner
IPTV Extreme icon

IPTV Extreme

Paolo Turatti
4 ★ Beoordeling
1,6 miljoenDownloads
22 juni 2026Bijgewerkt op
EveryoneInhoudsbeoordeling

Beveiliging · IPTV Extreme

SHA Signature
Geen handtekening beschikbaar.

Wat is er nieuw binnen IPTV Extreme 98.0

Laatst bijgewerkt op 22 juni 2026

IPTV Extreme. Download the latest version of IPTV Extreme to enjoy new features and updates.

IPTV Extreme Veelgestelde vragen

De installatie van IPTV Extreme kan mislukken vanwege een gebrek aan apparaatopslag, een slechte netwerkverbinding of de compatibiliteit van uw Android-apparaat. Controleer eerst de minimale vereisten.

IPTV Extreme kan veilig worden gedownload van deze website, omdat het een vertrouwde en geverifieerde digitale handtekening van de ontwikkelaar heeft.

Bezoek de versiepagina om oudere versies van IPTV Extreme te bekijken en te downloaden.

Meer informatie

Pakketnaam
com.pecana.iptvextreme
Vereist Android
Android 5.0+
Inhoudsbeoordeling
Everyone
Architectuur
arm64-v8a,armeabi-v7a
Machtigingen
27
Handtekening
3fd6eebfb6d8b721f26402b14e7149dee2dbf9ec0b5ba22150099f969ea04a45

Veilige en snelle APK-downloads

We gebruiken handtekeningverificatie om ervoor te zorgen dat IPTV Extreme APK-downloads virusvrij voor u zijn.

Downloaden voorbereiden (s) Download IPTV Extreme

Uw download is binnenkort gereed...