Home
Clash Royale banner
Clash Royale icon

Clash Royale

Supercell
4 ★ Vurdering
27.9 millionNedlastinger
June 22, 2026Oppdatert på
Everyone 10Innholdsvurdering

Sikkerhet · Clash Royale

SHA Signature
Ingen signatur tilgjengelig.

Hva er nytt i Clash Royale 80256022

Sist oppdatert den June 22, 2026

Clash Royale. Download the latest version of Clash Royale to enjoy new features and updates.

Clash Royale vanlige spørsmål

Installasjonen av Clash Royale kan mislykkes på grunn av mangel på enhetslagring, dårlig nettverkstilkobling eller kompatibiliteten til Android-enheten din. Vennligst sjekk minimumskravene først.

Clash Royale er trygt å laste ned fra denne nettsiden, siden den har en pålitelig og verifisert digital signatur fra utvikleren.

Besøk versjonssiden for å bla gjennom og laste ned eldre versjoner av Clash Royale.

Mer informasjon

Pakkenavn
com.supercell.clashroyale
Krever Android
Android 5.0+
Innholdsvurdering
Everyone 10
Arkitektur
arm64-v8a
Tillatelser
22
Signatur
60b64263e895ae0c8cb19a19530fd7bc244ec927fbf19dd24bd9a4c54b0b78e4

Trygge og raske APK-nedlastinger

Vi bruker signaturverifisering for å sikre virusfrie Clash Royale APK-nedlastinger for deg.

Forbereder nedlasting (s) Last ned Clash Royale

Nedlastingen din vil være klar snart...