Home
PUBG MOBILE LITE banner
PUBG MOBILE LITE icon

PUBG MOBILE LITE

Level Infinite
4 ★ Vurdering
91.6 millionNedlastinger
June 22, 2026Oppdatert på
TeenInnholdsvurdering

Sikkerhet · PUBG MOBILE LITE

SHA Signature
Ingen signatur tilgjengelig.

Hva er nytt i PUBG MOBILE LITE 0.22.0

Sist oppdatert den June 22, 2026

PUBG MOBILE LITE. Download the latest version of PUBG MOBILE LITE to enjoy new features and updates.

PUBG MOBILE LITE vanlige spørsmål

Installasjonen av PUBG MOBILE LITE kan mislykkes på grunn av mangel på enhetslagring, dårlig nettverkstilkobling eller kompatibiliteten til Android-enheten din. Vennligst sjekk minimumskravene først.

PUBG MOBILE LITE er trygt å laste ned fra denne nettsiden, siden den har en pålitelig og verifisert digital signatur fra utvikleren.

Besøk versjonssiden for å bla gjennom og laste ned eldre versjoner av PUBG MOBILE LITE.

Mer informasjon

Pakkenavn
com.tencent.iglite
Krever Android
Android 5.0+
Innholdsvurdering
Teen
Arkitektur
arm64-v8a
Tillatelser
27
Signatur
e49b62d5fd7dba4052642f877099f9d43e6f3b3ef30dfaa82d58b8c207f696b7

Trygge og raske APK-nedlastinger

Vi bruker signaturverifisering for å sikre virusfrie PUBG MOBILE LITE APK-nedlastinger for deg.

Forbereder nedlasting (s) Last ned PUBG MOBILE LITE

Nedlastingen din vil være klar snart...