Home
Clash of Clans banner
Clash of Clans icon

Clash of Clans

Supercell
4 ★ Ocena
50,7 milionówPliki do pobrania
22 czerwca 2026Zaktualizowano
Everyone 10Ocena treści

Bezpieczeństwo · Clash of Clans

SHA Signature
Brak podpisu.

Co nowego w Clash of Clans 17.360.7

Ostatnia aktualizacja: 22 czerwca 2026

Clash of Clans. Download the latest version of Clash of Clans to enjoy new features and updates.

Często zadawane pytania Clash of Clans.

Instalacja Clash of Clans może zakończyć się niepowodzeniem z powodu braku pamięci urządzenia, słabego połączenia sieciowego lub kompatybilności Twojego urządzenia z Androidem. Najpierw sprawdź wymagania minimalne.

Plik Clash of Clans można bezpiecznie pobrać z tej witryny, ponieważ posiada on zaufany i zweryfikowany podpis cyfrowy od jego twórcy.

Odwiedź stronę wersji, aby przeglądać i pobierać starsze wersje Clash of Clans.

Więcej informacji

Nazwa pakietu
com.supercell.clashofclans
Wymaga Androida
Android 5.0+
Ocena treści
Everyone 10
Architektura
arm64-v8a
Uprawnienia
19
Podpis
01d1216c53c0318e18a934c5c0e4f88962e3e1598cb95d86bab4a0b27c6e7e43

Bezpieczne i szybkie pobieranie plików APK

Używamy weryfikacji podpisów, aby zapewnić pobieranie plików APK Clash of Clans bez wirusów.

Przygotowanie do pobrania (s) Pobierz Clash of Clans

Pobieranie będzie wkrótce gotowe...