Home
Google Wallet banner
Google Wallet icon

Google Wallet

Google LLC
4 ★ Evaluare
5,0 milioaneDescărcări
22 Iunie 2026Actualizat pe
EveryoneEvaluarea conținutului

Securitate · Google Wallet

SHA Signature
Nu există semnătură disponibilă.

Ce este nou în Google Wallet 26.12.892620717

Ultima actualizare pe 22 Iunie 2026

Google Wallet. Download the latest version of Google Wallet to enjoy new features and updates.

Întrebări frecvente Google Wallet

Instalarea Google Wallet poate eșua din cauza lipsei de stocare a dispozitivului, a conexiunii slabe la rețea sau a compatibilității dispozitivului dvs. Android. Vă rugăm să verificați mai întâi cerințele minime.

Google Wallet poate fi descărcat în siguranță de pe acest site, deoarece are o semnătură digitală de încredere și verificată de la dezvoltatorul său.

Vizitați pagina versiuni pentru a răsfoi și descărca versiuni mai vechi ale Google Wallet.

Mai multe informații

Numele pachetului
com.google.android.apps.walletnfcrel
Necesită Android
Android 5.0+
Evaluarea conținutului
Everyone
Arhitectură
arm64-v8a
Permisiuni
33
Semnătura
4a94d71723f7ff0a6c949185695394cf341de34468840d34de8bf6101e491881

Descărcări APK sigure și rapide

Folosim verificarea semnăturii pentru a asigura descărcarea APK-ului Google Wallet fără viruși pentru dvs.

Se pregătește descărcarea (s) Descărcați Google Wallet

Descărcarea dvs. va fi gata în curând...