Home
Instagram Lite banner
Instagram Lite icon

Instagram Lite

Instagram
4 ★ Evaluare
6,6 milioaneDescărcări
22 Iunie 2026Actualizat pe
TeenEvaluarea conținutului

Securitate · Instagram Lite

SHA Signature
Nu există semnătură disponibilă.

Ce este nou în Instagram Lite 489.0.0.4.109

Ultima actualizare pe 22 Iunie 2026

Instagram Lite. Download the latest version of Instagram Lite to enjoy new features and updates.

Întrebări frecvente Instagram Lite

Instalarea Instagram Lite poate eșua din cauza lipsei de stocare a dispozitivului, a conexiunii slabe la rețea sau a compatibilității dispozitivului dvs. Android. Vă rugăm să verificați mai întâi cerințele minime.

Instagram Lite poate fi descărcat în siguranță de pe acest site, deoarece are o semnătură digitală de încredere și verificată de la dezvoltatorul său.

Vizitați pagina versiuni pentru a răsfoi și descărca versiuni mai vechi ale Instagram Lite.

Mai multe informații

Numele pachetului
com.instagram.lite
Necesită Android
Android 5.0+
Evaluarea conținutului
Teen
Arhitectură
arm64-v8a
Permisiuni
62
Semnătura
a88b0262a68506fdf6915a91f9a72619e262deb12c567c21cfdfd6ebeb804b84

Descărcări APK sigure și rapide

Folosim verificarea semnăturii pentru a asigura descărcarea APK-ului Instagram Lite fără viruși pentru dvs.

Se pregătește descărcarea (s) Descărcați Instagram Lite

Descărcarea dvs. va fi gata în curând...