Home
Trip.com banner
Trip.com icon

Trip.com

Trip.com
5 ★ Evaluare
3,1 milioaneDescărcări
22 Iunie 2026Actualizat pe
EveryoneEvaluarea conținutului

Securitate · Trip.com

SHA Signature
Nu există semnătură disponibilă.

Ce este nou în Trip.com 8.45.2

Ultima actualizare pe 22 Iunie 2026

Trip.com. Download the latest version of Trip.com to enjoy new features and updates.

Întrebări frecvente Trip.com

Instalarea Trip.com poate eșua din cauza lipsei de stocare a dispozitivului, a conexiunii slabe la rețea sau a compatibilității dispozitivului dvs. Android. Vă rugăm să verificați mai întâi cerințele minime.

Trip.com poate fi descărcat în siguranță de pe acest site, deoarece are o semnătură digitală de încredere și verificată de la dezvoltatorul său.

Vizitați pagina versiuni pentru a răsfoi și descărca versiuni mai vechi ale Trip.com.

Mai multe informații

Numele pachetului
ctrip.english
Necesită Android
Android 5.0+
Evaluarea conținutului
Everyone
Arhitectură
arm64-v8a
Permisiuni
49
Semnătura
dae185d6e7ef9d5c3913d9dfcd481a125014860717f15e818fd5019663975d79

Descărcări APK sigure și rapide

Folosim verificarea semnăturii pentru a asigura descărcarea APK-ului Trip.com fără viruși pentru dvs.

Se pregătește descărcarea (s) Descărcați Trip.com

Descărcarea dvs. va fi gata în curând...