Home
Adobe AIR banner
Adobe AIR icon

Adobe AIR

Adobe
4 ★ Hodnotenie
2,1 miliónysťahovanie
22. jún 2026Aktualizované dňa
EveryoneHodnotenie obsahu

Bezpečnosť · Adobe AIR

SHA Signature
Nie je k dispozícii žiadny podpis.

Čo je nové v Adobe AIR 21.0.0.176

Naposledy aktualizované dňa 22. jún 2026

Adobe AIR. Download the latest version of Adobe AIR to enjoy new features and updates.

Adobe AIR FAQ

Inštalácia Adobe AIR môže zlyhať z dôvodu nedostatku úložiska zariadenia, slabého sieťového pripojenia alebo kompatibility vášho zariadenia so systémom Android. Najprv skontrolujte minimálne požiadavky.

Adobe AIR je možné bezpečne stiahnuť z tejto webovej stránky, pretože má dôveryhodný a overený digitálny podpis od vývojára.

Navštívte stránku verzií, kde si môžete prezrieť a stiahnuť staršie verzie Adobe AIR.

Viac informácií

Názov balíka
com.adobe.air
Vyžaduje Android
Android 5.0+
Hodnotenie obsahu
Everyone
Architektúra
armeabi-v7a
Povolenia
9
Podpis
ced5207639d6d0772a53812c5f584125e73d90b20db6b76c20ab91ef8b76f9cc

Bezpečné a rýchle sťahovanie súborov APK

Používame overenie podpisu, aby sme vám zabezpečili stiahnutie súboru Adobe AIR APK bez vírusov.

Príprava na stiahnutie (s) Stiahnite si Adobe AIR

Vaše sťahovanie bude čoskoro pripravené...