Home
Google Go banner
Google Go icon

Google Go

Google LLC
4 ★ Hodnotenie
1,9 miliónysťahovanie
22. jún 2026Aktualizované dňa
EveryoneHodnotenie obsahu

Bezpečnosť · Google Go

SHA Signature
Nie je k dispozícii žiadny podpis.

Čo je nové v Google Go 3.52.447450134.release

Naposledy aktualizované dňa 22. jún 2026

Google Go. Download the latest version of Google Go to enjoy new features and updates.

Google Go FAQ

Inštalácia Google Go môže zlyhať z dôvodu nedostatku úložiska zariadenia, slabého sieťového pripojenia alebo kompatibility vášho zariadenia so systémom Android. Najprv skontrolujte minimálne požiadavky.

Google Go je možné bezpečne stiahnuť z tejto webovej stránky, pretože má dôveryhodný a overený digitálny podpis od vývojára.

Navštívte stránku verzií, kde si môžete prezrieť a stiahnuť staršie verzie Google Go.

Viac informácií

Názov balíka
com.google.android.apps.searchlite
Vyžaduje Android
Android 5.0+
Hodnotenie obsahu
Everyone
Architektúra
arm64-v8a
Povolenia
49
Podpis
1342c9b22c2bd64d07a17a43caefaec5871bc71cc679c025b079f11f4af1f2b0

Bezpečné a rýchle sťahovanie súborov APK

Používame overenie podpisu, aby sme vám zabezpečili stiahnutie súboru Google Go APK bez vírusov.

Príprava na stiahnutie (s) Stiahnite si Google Go

Vaše sťahovanie bude čoskoro pripravené...