Home
Split APKs Installer (SAI) banner
Split APKs Installer (SAI) icon

Split APKs Installer (SAI)

polychromaticfox
4 ★ Ocena
1,4 milijonaPrenosi
04. julij 2026Posodobljeno dne
EveryoneOcena vsebine

Varnost · Split APKs Installer (SAI)

SHA Signature
Podpis ni na voljo.

Kaj je novega v Split APKs Installer (SAI) 4.3

Nazadnje posodobljeno dne 04. julij 2026

Split APKs Installer (SAI). Download the latest version of Split APKs Installer (SAI) to enjoy new features and updates.

Split APKs Installer (SAI) Pogosta vprašanja

Namestitev Split APKs Installer (SAI) morda ne uspe zaradi pomanjkanja prostora za shranjevanje v napravi, slabe omrežne povezave ali združljivosti vaše naprave Android. Najprej preverite minimalne zahteve.

Split APKs Installer (SAI) je varen za prenos s tega spletnega mesta, saj ima zaupanja vreden in preverjen digitalni podpis razvijalca.

Obiščite stran z različicami za brskanje in prenos starejših različic Split APKs Installer (SAI).

Več informacij

Ime paketa
com.aefyr.sai
Zahteva Android
Android 5.0+
Ocena vsebine
Everyone
Arhitektura
Dovoljenja
11
Podpis
0198996ee938f312cb198178cbd494470273b083d15d1047cfd70ccb4e7a3c4c

Varni in hitri prenosi APK

Uporabljamo preverjanje podpisa, da vam zagotovimo prenose APK Split APKs Installer (SAI) brez virusov.