Home
Android Auto banner
Android Auto icon

Android Auto

Google LLC
4 ★ Ocena
10,7 milijonovPrenosi
22. junij 2026Posodobljeno dne
EveryoneOcena vsebine

Varnost · Android Auto

SHA Signature
Podpis ni na voljo.

Kaj je novega v Android Auto 13.3.644654-release

Nazadnje posodobljeno dne 22. junij 2026

Android Auto. Download the latest version of Android Auto to enjoy new features and updates.

Android Auto Pogosta vprašanja

Namestitev Android Auto morda ne uspe zaradi pomanjkanja prostora za shranjevanje v napravi, slabe omrežne povezave ali združljivosti vaše naprave Android. Najprej preverite minimalne zahteve.

Android Auto je varen za prenos s tega spletnega mesta, saj ima zaupanja vreden in preverjen digitalni podpis razvijalca.

Obiščite stran z različicami za brskanje in prenos starejših različic Android Auto.

Več informacij

Ime paketa
com.google.android.projection.gearhead
Zahteva Android
Android 5.0+
Ocena vsebine
Everyone
Arhitektura
arm64-v8a
Dovoljenja
79
Podpis
4f1b22555161387284d3ac120ec9058880b51a2a3d09faa0cc577e740449a418

Varni in hitri prenosi APK

Uporabljamo preverjanje podpisa, da vam zagotovimo prenose APK Android Auto brez virusov.

Priprava prenosa (s) Prenesite Android Auto

Vaš prenos bo pripravljen kmalu ...