Home
Ludo STAR banner
Ludo STAR icon

Ludo STAR

Gameberry
5 ★ Ocena
8,4 milijonovPrenosi
22. junij 2026Posodobljeno dne
EveryoneOcena vsebine

Varnost · Ludo STAR

SHA Signature
Podpis ni na voljo.

Kaj je novega v Ludo STAR 1.285.1

Nazadnje posodobljeno dne 22. junij 2026

Ludo STAR. Download the latest version of Ludo STAR to enjoy new features and updates.

Ludo STAR Pogosta vprašanja

Namestitev Ludo STAR morda ne uspe zaradi pomanjkanja prostora za shranjevanje v napravi, slabe omrežne povezave ali združljivosti vaše naprave Android. Najprej preverite minimalne zahteve.

Ludo STAR je varen za prenos s tega spletnega mesta, saj ima zaupanja vreden in preverjen digitalni podpis razvijalca.

Obiščite stran z različicami za brskanje in prenos starejših različic Ludo STAR.

Več informacij

Ime paketa
com.superking.ludo.star
Zahteva Android
Android 5.0+
Ocena vsebine
Everyone
Arhitektura
armeabi-v7a
Dovoljenja
29
Podpis
2ec3f59de95128a97b02d1a953bea6330485a89f26b27461ba1e2f94ea46f0ca

Varni in hitri prenosi APK

Uporabljamo preverjanje podpisa, da vam zagotovimo prenose APK Ludo STAR brez virusov.

Priprava prenosa (s) Prenesite Ludo STAR

Vaš prenos bo pripravljen kmalu ...