Home
Smart IPTV banner
Smart IPTV icon

Smart IPTV

needz
4 ★ Ocena
1,2 milijonaPrenosi
04. julij 2026Posodobljeno dne
EveryoneOcena vsebine

Varnost · Smart IPTV

SHA Signature
Podpis ni na voljo.

Kaj je novega v Smart IPTV 1.8.5

Nazadnje posodobljeno dne 04. julij 2026

Smart IPTV. Download the latest version of Smart IPTV to enjoy new features and updates.

Smart IPTV Pogosta vprašanja

Namestitev Smart IPTV morda ne uspe zaradi pomanjkanja prostora za shranjevanje v napravi, slabe omrežne povezave ali združljivosti vaše naprave Android. Najprej preverite minimalne zahteve.

Smart IPTV je varen za prenos s tega spletnega mesta, saj ima zaupanja vreden in preverjen digitalni podpis razvijalca.

Obiščite stran z različicami za brskanje in prenos starejših različic Smart IPTV.

Več informacij

Ime paketa
eu.siptv.video
Zahteva Android
Android 5.0+
Ocena vsebine
Everyone
Arhitektura
arm64-v8a,armeabi-v7a,x86,x86_64
Dovoljenja
18
Podpis
cd820392d938f9ac3f5d617a1bd459ea7a5c6244352eb85c864622f722a9ab5d

Varni in hitri prenosi APK

Uporabljamo preverjanje podpisa, da vam zagotovimo prenose APK Smart IPTV brez virusov.

Priprava prenosa (s) Prenesite Smart IPTV

Vaš prenos bo pripravljen kmalu ...