Home
PUBG MOBILE banner
PUBG MOBILE icon

PUBG MOBILE

Level Infinite
4 ★ Vlerësimi
175,1 milionëShkarkimet
22 Qershor 2026Përditësuar më
TeenVlerësimi i përmbajtjes

Siguria · PUBG MOBILE

SHA Signature
Nuk ka nënshkrim të disponueshëm.

Çfarë ka të re në PUBG MOBILE 2.3.0

Përditësimi i fundit më 22 Qershor 2026

PUBG MOBILE. Download the latest version of PUBG MOBILE to enjoy new features and updates.

PUBG MOBILE FAQ

Instalimi i PUBG MOBILE mund të dështojë për shkak të mungesës së ruajtjes së pajisjes, lidhjes së dobët të rrjetit ose përputhshmërisë së pajisjes suaj Android. Ju lutemi kontrolloni së pari kërkesat minimale.

PUBG MOBILE është i sigurt për t'u shkarkuar nga kjo faqe interneti, pasi ka një nënshkrim dixhital të besuar dhe të verifikuar nga zhvilluesi i tij.

Vizitoni faqen e versioneve për të shfletuar dhe shkarkuar versionet më të vjetra të PUBG MOBILE.

Më shumë Informacion

Emri i paketës
com.tencent.ig
Kërkon Android
Android 5.0+
Vlerësimi i përmbajtjes
Teen
Arkitekturë
arm64-v8a,armeabi-v7a
Lejet
37
Nënshkrimi
f59298a80aed11df8aa0d190acb9758f8fd89058b51598fb7686f9a6c491d40c

Shkarkime të sigurta dhe të shpejta APK

Ne përdorim verifikimin e nënshkrimit për të siguruar shkarkime të APK-së PUBG MOBILE pa viruse për ju.

Përgatitja e shkarkimit (s) Shkarko PUBG MOBILE

Shkarkimi juaj do të jetë gati së shpejti...