Home
Dead by Daylight banner
Dead by Daylight icon

Dead by Daylight

Behaviour Interactive
3 ★ Оцена
2,5 милионаПреузимања
22. јун 2026.Ажурирано на
Restricted to 18+Оцена садржаја

Сигурност · Dead by Daylight

SHA Signature
Нема потписа.

Шта је ново у Dead by Daylight 4.3.2015

Последњи пут ажурирано 22. јун 2026.

Dead by Daylight. Download the latest version of Dead by Daylight to enjoy new features and updates.

Dead by Daylight ФАК

Инсталација Dead by Daylight можда неће успети због недостатка складишног простора на уређају, лоше мрежне везе или компатибилности вашег Андроид уређаја. Прво проверите минималне захтеве.

Dead by Daylight је безбедно за преузимање са ове веб локације, јер има поуздан и верификован дигитални потпис свог програмера.

Посетите страницу са верзијама да бисте прегледали и преузели старије верзије Dead by Daylight.

Више информација

Назив пакета
com.bhvr.deadbydaylight
Захтева Андроид
Android 5.0+
Оцена садржаја
Restricted to 18+
Архитектура
arm64-v8a
Дозволе
14
Потпис
54a1a485ab28914ae749ddfb8dcca6bd486948ef8de0b536c56db7c08e26cb72

Сигурна и брза преузимања АПК-а

Користимо верификацију потписа да бисмо за вас обезбедили преузимање Dead by Daylight АПК-а без вируса.

Припрема за преузимање (s) Преузмите Dead by Daylight

Ваше преузимање ће ускоро бити спремно...