Home
Google Wallet banner
Google Wallet icon

Google Wallet

Google LLC
4 ★ Оцена
5,0 милионаПреузимања
22. јун 2026.Ажурирано на
EveryoneОцена садржаја

Сигурност · Google Wallet

SHA Signature
Нема потписа.

Шта је ново у Google Wallet 26.13.895961950

Последњи пут ажурирано 22. јун 2026.

Google Wallet. Download the latest version of Google Wallet to enjoy new features and updates.

Google Wallet ФАК

Инсталација Google Wallet можда неће успети због недостатка складишног простора на уређају, лоше мрежне везе или компатибилности вашег Андроид уређаја. Прво проверите минималне захтеве.

Google Wallet је безбедно за преузимање са ове веб локације, јер има поуздан и верификован дигитални потпис свог програмера.

Посетите страницу са верзијама да бисте прегледали и преузели старије верзије Google Wallet.

Више информација

Назив пакета
com.google.android.apps.walletnfcrel
Захтева Андроид
Android 5.0+
Оцена садржаја
Everyone
Архитектура
arm64-v8a
Дозволе
33
Потпис
90864af6ee21ef574f5c320ee38c0111d062620f70f4c13d1947caf2b33d4192

Сигурна и брза преузимања АПК-а

Користимо верификацију потписа да бисмо за вас обезбедили преузимање Google Wallet АПК-а без вируса.

Припрема за преузимање (s) Преузмите Google Wallet

Ваше преузимање ће ускоро бити спремно...