Home
Fire Emblem Heroes banner
Fire Emblem Heroes icon

Fire Emblem Heroes

Nintendo Co., Ltd.
4 ★ Оцена
1,6 милионаПреузимања
22. јун 2026.Ажурирано на
TeenОцена садржаја

Сигурност · Fire Emblem Heroes

SHA Signature
Нема потписа.

Шта је ново у Fire Emblem Heroes 8.6.0

Последњи пут ажурирано 22. јун 2026.

Fire Emblem Heroes. Download the latest version of Fire Emblem Heroes to enjoy new features and updates.

Fire Emblem Heroes ФАК

Инсталација Fire Emblem Heroes можда неће успети због недостатка складишног простора на уређају, лоше мрежне везе или компатибилности вашег Андроид уређаја. Прво проверите минималне захтеве.

Fire Emblem Heroes је безбедно за преузимање са ове веб локације, јер има поуздан и верификован дигитални потпис свог програмера.

Посетите страницу са верзијама да бисте прегледали и преузели старије верзије Fire Emblem Heroes.

Више информација

Назив пакета
com.nintendo.zaba
Захтева Андроид
Android 5.0+
Оцена садржаја
Teen
Архитектура
arm64-v8a
Дозволе
11
Потпис
37b345f74321977eef68f2fae6cbd67b90028b6e7fbb38e6c69732cde3d2df02

Сигурна и брза преузимања АПК-а

Користимо верификацију потписа да бисмо за вас обезбедили преузимање Fire Emblem Heroes АПК-а без вируса.

Припрема за преузимање (s) Преузмите Fire Emblem Heroes

Ваше преузимање ће ускоро бити спремно...