Home
Sonic Dash Run banner
Sonic Dash Run icon

Sonic Dash Run

SEGA
5 ★ Оцена
4,0 милионаПреузимања
22. јун 2026.Ажурирано на
EveryoneОцена садржаја

Сигурност · Sonic Dash Run

SHA Signature
Нема потписа.

Шта је ново у Sonic Dash Run 9.4.0

Последњи пут ажурирано 22. јун 2026.

Sonic Dash Run. Download the latest version of Sonic Dash Run to enjoy new features and updates.

Sonic Dash Run ФАК

Инсталација Sonic Dash Run можда неће успети због недостатка складишног простора на уређају, лоше мрежне везе или компатибилности вашег Андроид уређаја. Прво проверите минималне захтеве.

Sonic Dash Run је безбедно за преузимање са ове веб локације, јер има поуздан и верификован дигитални потпис свог програмера.

Посетите страницу са верзијама да бисте прегледали и преузели старије верзије Sonic Dash Run.

Више информација

Назив пакета
com.sega.sonicdash
Захтева Андроид
Android 5.0+
Оцена садржаја
Everyone
Архитектура
arm64-v8a
Дозволе
19
Потпис
065f8ad28395f60f970e1bd4abf36d7afbea2164e4f9db1fd38d2766c7af76eb

Сигурна и брза преузимања АПК-а

Користимо верификацију потписа да бисмо за вас обезбедили преузимање Sonic Dash Run АПК-а без вируса.

Припрема за преузимање (s) Преузмите Sonic Dash Run

Ваше преузимање ће ускоро бити спремно...