Home
Brawl Stars banner
Brawl Stars icon

Brawl Stars

Supercell
4 ★ Оцена
66,9 милионаПреузимања
22. јун 2026.Ажурирано на
Everyone 10Оцена садржаја

Сигурност · Brawl Stars

SHA Signature
Нема потписа.

Шта је ново у Brawl Stars 67.301

Последњи пут ажурирано 22. јун 2026.

Brawl Stars. Download the latest version of Brawl Stars to enjoy new features and updates.

Brawl Stars ФАК

Инсталација Brawl Stars можда неће успети због недостатка складишног простора на уређају, лоше мрежне везе или компатибилности вашег Андроид уређаја. Прво проверите минималне захтеве.

Brawl Stars је безбедно за преузимање са ове веб локације, јер има поуздан и верификован дигитални потпис свог програмера.

Посетите страницу са верзијама да бисте прегледали и преузели старије верзије Brawl Stars.

Више информација

Назив пакета
com.supercell.brawlstars
Захтева Андроид
Android 5.0+
Оцена садржаја
Everyone 10
Архитектура
arm64-v8a
Дозволе
20
Потпис
ceacc4bd89e4dc5d89f05ea9743ee6602527997d8fe34d77e7f7711098b0b00c

Сигурна и брза преузимања АПК-а

Користимо верификацију потписа да бисмо за вас обезбедили преузимање Brawl Stars АПК-а без вируса.

Припрема за преузимање (s) Преузмите Brawl Stars

Ваше преузимање ће ускоро бити спремно...