Home
BETA PUBG MOBILE banner
BETA PUBG MOBILE icon

BETA PUBG MOBILE

Tencent Games
— ★ Оцена
2,1 милионаПреузимања
22. јун 2026.Ажурирано на
TeenОцена садржаја

Сигурност · BETA PUBG MOBILE

SHA Signature
Нема потписа.

Шта је ново у BETA PUBG MOBILE 3.9.4

Последњи пут ажурирано 22. јун 2026.

BETA PUBG MOBILE. Download the latest version of BETA PUBG MOBILE to enjoy new features and updates.

BETA PUBG MOBILE ФАК

Инсталација BETA PUBG MOBILE можда неће успети због недостатка складишног простора на уређају, лоше мрежне везе или компатибилности вашег Андроид уређаја. Прво проверите минималне захтеве.

BETA PUBG MOBILE је безбедно за преузимање са ове веб локације, јер има поуздан и верификован дигитални потпис свог програмера.

Посетите страницу са верзијама да бисте прегледали и преузели старије верзије BETA PUBG MOBILE.

Више информација

Назив пакета
com.tencent.igce
Захтева Андроид
Android 5.0+
Оцена садржаја
Teen
Архитектура
arm64-v8a,armeabi-v7a
Дозволе
36
Потпис
542a43ea106c5d8210e3805f4331b749e05dc8d30235a7e484bbdb9820ea73f7

Сигурна и брза преузимања АПК-а

Користимо верификацију потписа да бисмо за вас обезбедили преузимање BETA PUBG MOBILE АПК-а без вируса.

Припрема за преузимање (s) Преузмите BETA PUBG MOBILE

Ваше преузимање ће ускоро бити спремно...