Home
EA Sports FC Mobile 26 banner
EA Sports FC Mobile 26 icon

EA Sports FC Mobile 26

ELECTRONIC ARTS
4 ★ Gradering
30,8 miljonerNedladdningar
22 juni 2026Uppdaterad på
EveryoneInnehållsklassificering

Säkerhet · EA Sports FC Mobile 26

SHA Signature
Ingen signatur tillgänglig.

Vad är nytt i EA Sports FC Mobile 26 23.0.01

Senast uppdaterad den 22 juni 2026

EA Sports FC Mobile 26. Download the latest version of EA Sports FC Mobile 26 to enjoy new features and updates.

EA Sports FC Mobile 26 vanliga frågor

Installationen av EA Sports FC Mobile 26 kan misslyckas på grund av bristen på enhetslagring, dålig nätverksanslutning eller kompatibiliteten hos din Android-enhet. Kontrollera först minimikraven.

EA Sports FC Mobile 26 är säkert att ladda ner från denna webbplats, eftersom den har en pålitlig och verifierad digital signatur från sin utvecklare.

Besök versionssidan för att bläddra och ladda ner äldre versioner av EA Sports FC Mobile 26.

Mer information

Paketnamn
com.ea.gp.fifamobile
Kräver Android
Android 5.0+
Innehållsklassificering
Everyone
Arkitektur
arm64-v8a
Behörigheter
20
Signatur
adb52ffe615d2e88e7bc3a51a9ec1258126299eae5cb1e6450b7463613d90967

Säkra och snabba APK-nedladdningar

Vi använder signaturverifiering för att säkerställa virusfria EA Sports FC Mobile 26 APK-nedladdningar åt dig.

Förbereder nedladdning (s) Ladda ner EA Sports FC Mobile 26

Din nedladdning kommer snart att vara klar...